KAMERZYSTA NA WESELE

Zajmujemy się wideofilmowaniem różnego rodzaju uroczystości, między innymi ceremonii ślubnych i weselnych. Poniżej przedstawiamy naszą propozycję filmu.

  • Wideofilmowanie z możliwością filmowania za pomocą kamery DSLR (lustrzanką) w rozdzielczości FullHD
  • Film nagrywamy od przygotowań do godziny 1:30 +/- 30 min.
  • Po montażu długość filmu ok. 90 min. (według osobistych preferencji, film może trwać krócej lub dłużej)
  • Własna muzyka w filmie lub nasza propozycja
  • Weryfikacja filmu po montażu z możliwością wprowadzenia zmian

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Przedstawioną ofertę możemy zmodyfikować według Państwa oczekiwań. Pracujemy w okolicach takich miast jak Września, Kostrzyn, Swarzędz, Poznań i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu.

 

Wideofilmowanie lustrzanką
Lustrzanka na wesela

Wideofilmowanie lustrzanką to ślub, wesele oraz plener w jednym pakiecie. Nasza oferta jest dedykowana do osób, które lubią dynamiczne, fascynujące i interesujące a zarazem nowoczesne reportaże filmowe na miarę XXI wieku. Lustrzanka, to nie tylko idealne rozwiązanie na ślub czy wesele, ale także doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju uroczystościach rodzinnych, takich jak chrzest, osiemnastka, czy Komunia Św. Realizowane przez nas filmy za pośrednictwem innowacyjnych lustrzanek trwają do półtorej godziny i są nowatorską odpowiedzią na wielogodzinne, tradycyjne filmy. Dzięki temu nie musimy przewijać zbyt długiego filmu, który zazwyczaj oglądamy tylko raz w życiu, lecz pragniemy stworzyć film, do którego chętnie będziemy powracać i z euforią wspominać niepowtarzalne chwile naszego życia. Ponadto, nowoczesny sprzęt umożliwia uwiecznienie artystycznych kadrów pełnych głębi z wspaniałą kolorystyką i bezkonkurencyjną jakością.