POZNAJMY SIĘ

Jest nam niezmiernie miło powitać Was na naszej stronie poświęconej fotografii i wideofilmowaniu!

 

Realizacją reportaży z uroczystości rodzinnych zajmujemy się od 1994 roku, wciąż doskonaląc swoje umiejętności, by jak najlepiej uwiecznić wyjątkowe dla Was chwile. Posiadamy legitymację upoważniającą do fotografowania i filmowania w czasie uroczystości liturgicznych

Ślub to jeden z ważniejszych momentów w naszym życiu. To dzień pełen radości, wzruszeń i niezapomnianych chwil.

Chcemy więc, by wspomnienia z Waszych ceremonii ślubnych, wesel, sesji plenerowych, oraz innych imprez okolicznościowych pozostały nie tylko w Waszej pamięci, ale także byście mogli powracać do tych cudownych chwil przeglądając nasze realizacje na filmie czy fotografiach.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizowany przez nas materiał filmowy odzwierciedlał Waszą radość i szczęście, byście mogli po raz kolejny poczuć emocje jakie towarzyszyły Wam podczas tego dnia.

Każdy zadowolony Klient daje nam ogromną satysfakcje i motywację do dalszej pracy, a rekomendacje i polecenia wśród swoich znajomych sprawiają, że czujemy się wyróżnieni i wierzymy, że sprostaliśmy zaufaniu jakim zostaliśmy obdarzeni.

Posiadamy, także w swojej ofercie drona który pozwala uchwycić ujęcia z powietrza. Uwiecznione z innej perspektywy chwile, nadają wszystkiemu jeszcze większej wyjątkowości.

Z doświadczenia wiemy, że szczególnym momentom towarzyszy stres i niepewność, dlatego podczas swojej pracy dokonujemy wszelkich starań, byście czuli się z nami jak najbardziej swobodnie i naturalnie a zarazem wyjątkowo zapominając o niepotrzebnym stresie czy nerwach.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i cieszymy się, że możemy wspólnie z Wami uczestniczyć w niezapomnianych dla Was chwilach.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.